.

.

Warsztaty

Happy Czapy otwiera kolejny rozdział. Rozpoczynamy nową przygodę, którą będą warsztaty ROBIENIA NA DRUTACH. Dlaczego warsztaty? Przede wszystkim chcę podzielić się z Wami swoją pasją, umiejętnościami i wieloletnim doświadczeniem a co najważniejsze wprowadzę Was w świat drutów na miarę XXI wieku. Pokaże, że robienie na drutach to fantastyczna zabawa w projektowanie i dzierganie dla siebie. Zobaczycie, że to rewelacyjna odskocznia od codzienności, od stresu towarzyszącego w pracy zawodowej. Dzierganie uspakaja i świetnie wpływa na wyciszenie, relaksuje i poprawia koncentrację.

Robótki na drutach podbijają świat. W Anglii czy Stanach Zjednoczonych powstają kawiarnie, gdzie organizowane są sesje robienia na drutach. Dla wielu kobiet to świadomy wybór i hobby na zrobienie czegoś samodzielnie, czegoś niepowtarzalnego, jedynego w swoim rodzaju.

To świetny i bardzo przyjemny relaks, przy którym stworzycie nietuzinkowe ubrania dla siebie.

Wspólna nauka i efekty Waszej pracy to dla mnie największa przyjemność.

Jakie warsztaty proponujemy:

  1. Warsztaty Robienia Na Drutach dla początkujących 3h
  2. Warsztaty Robienia Na Drutach uzupełniające dla początkujących (dokończenie pracy) 3h
  3. Warsztaty Robienia Na Drutach dla średniozaawansowanych 3h

Warsztaty przeznaczone dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z drutami lub dopiero myślą o tej przygodzie. Na warsztatach nauczycie się podstaw, zapoznacie się z akcesoriami, rodzajami włóczek i produktami zrobionymi przeze mnie pod marką HAPPYCZAPY.

Warsztaty uzupełniające przeznaczone dla osób, które chcą uzupełnić swoją wiedzę dziergania lub dokończyć rozpoczętą robótkę z warsztatów dla poczatkujących.

Warsztaty przeznaczone dla osób, które miały już styczność z drutami. Chcą poszerzyć swoja wiedzę i nauczyć się czegoś nowego na drutach, to te warsztaty będą idealne.